Gravyer Peyniri (1 Kg)

Gravyer Peyniri (1 Kg)

Ardahan Gravyer Peyniri

320,00TL

Gravyer peyniri, Kars Ardahan bölgesinin lezzetli sütlerinden üretilen ve minimum 120 günlük bir dinlenme sürecinin ardından olgunlaşmış peynirler satışa sunulmuştur.

Ardahan Gravyer Peyniri

Gravyer peyniri Kars - Ardahan bölgesinde Türkiye’nin en kaliteli ve lezzetli gravyerleri üretilmektedir. Yanatlı Süt olarak bizde yılların verdiği tecrübe ile geleneksel Kars - Ardahan gravyerinin en lezzetlisini üretmekteyiz. 1 kiloluk bir gravyer peyniri için yaklaşık olarak 30 kilo inek sütü kullanılıyor. Sadece tam yağlı inek sütleri ve şirden mayası kullanılarak yapılan Gravyer Peyniri yoğun aromasını veren, bölgenin değerli sütleri ve 120 günlük olgunlaşma süresidir.

1 Kg'lik dilim Gravyer Peyniri.

Bu lezzetlerden vazgeçemeyeceksiniz

Gravyer Peyniri (1 Kg) ürününü alan müşterilerimiz başka hangi ürünleri alıyor?

En çok sipariş edilen ürünlerimiz arasında şunu gördük. Gravyer Peyniri (1 Kg) ürünümüzü satın alan müşterilerimiz aşağıdaki ürünleride beğenerek satın alıyor. Sizin damak tadınıza da güveniyor ve bu ürünleri beğeneceğinizi umuyoruz.

× Bu ürüne gravyer, gravyer peyniri, kars gravyeri, ardahan gravyeri kelimelerini arayarak daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Özlediğiniz doğal lezzetler burada!

Yanatlı Köyü’nün yüksek rakımlı doğasında geleneksel yöntemlerle hazırladığımız lezzetler

Yanatlı Süt Ürünleri olarak kendi büyük baş hayvanlarımızdan ve diğer köylerimizde bulunan çiftçilerden topladığımız sütleri modern tesislerimizde dedemizden miras kalan geleneksel yöntemler ile işliyoruz. Geleneksel yöntemlere teknolojiyi katarak tadına doyamayacağınız %100 doğal kaşar peyniri ve yöresel ürünler üretiyoruz. Farklı lezzetleri ile sizi çocukluğunuza götüreceğimize inanıyoruz. Ardahan Kaşar Peyniri , Ardahan Balı , Ardahan Tereyağı ve diğer Ardahan Yöresel Ürünleri bir tık uzağınızda.

Kolay Sipariş Verirsiniz
Doğal ve Taze Göndeririz
Afiyetle Yersiniz

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Güvenli Ödeme
Tüm hakları saklıdır © 2018 Yanatlı Süt Ürünleri
Web sitemizde bulunan hiç bir yazılı ve görsel materyalin izinli / izinsiz kullanımı yasaktır.
Web Tasarım