Klasik Beyaz Peynir (300 Gr)

Klasik Beyaz Peynir (300 Gr)

%100 İnek sütünden.

45,00TL

Koyun sütünden üretilip küçükbaş hayvan postuna basılan ve kendisine has tadıyla Erzincan Tulum Peyniri, diğer peynirlere göre daha parlak görünümlü, daha güzel kokulu, tam yağlı ve daha lezzetlidir. Kars, Ardahan, Erzurum yörelerinin sütü ile üretilen gerçek Erzincan Tulum Peyniri kokmaz ve genzi yakmaz

Klasik Beyaz Peynir

Klasik beyaz peynir diğer peynirlere göre biraz daha sert olup içerisinde hava kaparcıkları bulunur. Lezzeti ve aroması daha yoğundur tam yağlı ve %100 inek sütünden yapılmıştır. Klasik beyaz peynirin diğer peynirlerden farkı dinlendirilerek olgunlaştırılmış olmasıdır. Peynir olgunlaşma sırasında yoğun kıvamına ve lezzetine ulaşır. 1 kg klasik peynir için ortalama 8 kg süt gerekmektedir.

Bu lezzetlerden vazgeçemeyeceksiniz

Klasik Beyaz Peynir (300 Gr) ürününü alan müşterilerimiz başka hangi ürünleri alıyor?

En çok sipariş edilen ürünlerimiz arasında şunu gördük. Klasik Beyaz Peynir (300 Gr) ürünümüzü satın alan müşterilerimiz aşağıdaki ürünleride beğenerek satın alıyor. Sizin damak tadınıza da güveniyor ve bu ürünleri beğeneceğinizi umuyoruz.

× Bu ürüne beyaz peynir, peynir klasik peynir, kelimelerini arayarak daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Özlediğiniz doğal lezzetler burada!

Yanatlı Köyü’nün yüksek rakımlı doğasında geleneksel yöntemlerle hazırladığımız lezzetler

Yanatlı Süt Ürünleri olarak kendi büyük baş hayvanlarımızdan ve diğer köylerimizde bulunan çiftçilerden topladığımız sütleri modern tesislerimizde dedemizden miras kalan geleneksel yöntemler ile işliyoruz. Geleneksel yöntemlere teknolojiyi katarak tadına doyamayacağınız %100 doğal kaşar peyniri ve yöresel ürünler üretiyoruz. Farklı lezzetleri ile sizi çocukluğunuza götüreceğimize inanıyoruz. Ardahan Kaşar Peyniri , Ardahan Balı , Ardahan Tereyağı ve diğer Ardahan Yöresel Ürünleri bir tık uzağınızda.

Kolay Sipariş Verirsiniz
Doğal ve Taze Göndeririz
Afiyetle Yersiniz

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Güvenli Ödeme
Tüm hakları saklıdır © 2018 Yanatlı Süt Ürünleri
Web sitemizde bulunan hiç bir yazılı ve görsel materyalin izinli / izinsiz kullanımı yasaktır.
Web Tasarım