Gravyer Peyniri (500 Gr)

Gravyer Peyniri (500 Gr)

Ardahan Gravyer Peyniri - 500 gram

250,00TL

Kars Ardahan bölgesinin lezzetli sütlerinden üretilen ve minimum 120 günlük bir dinlenme sürecinin ardından olgunlaşmış peynirler satışa sunulmuştur.

Ardahan Gravyer Peyniri

Kars - Ardahan bölgesinde Türkiye’nin en kaliteli ve lezzetli gravyerleri üretilmektedir. Yanatlı Süt olarak bizde yılların verdiği tecrübe ile geleneksel Kars - Ardahan gravyerinin en lezzetlisini üretmekteyiz. 1 kiloluk bir gravyer peyniri için yaklaşık olarak 30 kilo inek sütü kullanılıyor.  Sadece tam yağlı inek sütleri ve şirden mayası kullanılarak yapılan Gravyer Peyniri yoğun aromasını veren, bölgenin değerli sütleri ve 120 günlük olgunlaşma süresidir.

500 Gr'lik dilim Gravyer Peyniri.

Bu lezzetlerden vazgeçemeyeceksiniz

Gravyer Peyniri (500 Gr) ürününü alan müşterilerimiz başka hangi ürünleri alıyor?

En çok sipariş edilen ürünlerimiz arasında şunu gördük. Gravyer Peyniri (500 Gr) ürünümüzü satın alan müşterilerimiz aşağıdaki ürünleride beğenerek satın alıyor. Sizin damak tadınıza da güveniyor ve bu ürünleri beğeneceğinizi umuyoruz.

× Bu ürüne ardahan gravyer, gravyer peyniri, kars peyniri, ardahan peyniri kelimelerini arayarak daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Özlediğiniz doğal lezzetler burada!

Yanatlı Köyü’nün yüksek rakımlı doğasında geleneksel yöntemlerle hazırladığımız lezzetler

Yanatlı Süt Ürünleri olarak kendi büyük baş hayvanlarımızdan ve diğer köylerimizde bulunan çiftçilerden topladığımız sütleri modern tesislerimizde dedemizden miras kalan geleneksel yöntemler ile işliyoruz. Geleneksel yöntemlere teknolojiyi katarak tadına doyamayacağınız %100 doğal kaşar peyniri ve yöresel ürünler üretiyoruz. Farklı lezzetleri ile sizi çocukluğunuza götüreceğimize inanıyoruz. Ardahan Kaşar Peyniri , Ardahan Balı , Ardahan Tereyağı ve diğer Ardahan Yöresel Ürünleri bir tık uzağınızda.

Kolay Sipariş Verirsiniz
Doğal ve Taze Göndeririz
Afiyetle Yersiniz

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Güvenli Ödeme
Tüm hakları saklıdır © 2023 Osmanoğlu Süt Ürünleri Ltd. Şti.
Web sitemizde bulunan hiç bir yazılı ve görsel materyalin izinli / izinsiz kullanımı yasaktır.
Web Tasarım