Ekşi Kızılcık Pestili (500g)

Ekşi Kızılcık Pestili (500g)

Doğal Ekşi Kızılcık Pestili

50,00TL

Tam zamanında toplanan en lezzetli kızılcıklar önce katkısız marmelat haline getirilir ve daha sonra serilerek kurtulur.

Ekşi Kızılcık Pestili

Tamamen doğal ve geleneksel yöntemlerle, kurutularak yapılan ekşi kızılcık pestili geçmişten günümüze gelen sağlıklı bir atıştırmalıktır. Özellikle çocukların ve yaşlıların güvenle tüketebileceği bu ürünümüz 500g olarak vakumlu paketlerde sizlere gönderilmektedir.

Bu lezzetlerden vazgeçemeyeceksiniz

Ekşi Kızılcık Pestili (500g) ürününü alan müşterilerimiz başka hangi ürünleri alıyor?

En çok sipariş edilen ürünlerimiz arasında şunu gördük. Ekşi Kızılcık Pestili (500g) ürünümüzü satın alan müşterilerimiz aşağıdaki ürünleride beğenerek satın alıyor. Sizin damak tadınıza da güveniyor ve bu ürünleri beğeneceğinizi umuyoruz.

× Bu ürüne pestili, kızılcık, kızılcık pestili, Ardahan, doğal ürünler, kelimelerini arayarak daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Özlediğiniz doğal lezzetler burada!

Yanatlı Köyü’nün yüksek rakımlı doğasında geleneksel yöntemlerle hazırladığımız lezzetler

Yanatlı Süt Ürünleri olarak kendi büyük baş hayvanlarımızdan ve diğer köylerimizde bulunan çiftçilerden topladığımız sütleri modern tesislerimizde dedemizden miras kalan geleneksel yöntemler ile işliyoruz. Geleneksel yöntemlere teknolojiyi katarak tadına doyamayacağınız %100 doğal kaşar peyniri ve yöresel ürünler üretiyoruz. Farklı lezzetleri ile sizi çocukluğunuza götüreceğimize inanıyoruz. Ardahan Kaşar Peyniri , Ardahan Balı , Ardahan Tereyağı ve diğer Ardahan Yöresel Ürünleri bir tık uzağınızda.

Kolay Sipariş Verirsiniz
Doğal ve Taze Göndeririz
Afiyetle Yersiniz

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Güvenli Ödeme
Tüm hakları saklıdır © 2018 Yanatlı Süt Ürünleri
Web sitemizde bulunan hiç bir yazılı ve görsel materyalin izinli / izinsiz kullanımı yasaktır.
Web Tasarım