2000 TL Ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Hakkımızda

Kaşar peyniri ustalığı dede mesleğimiz.

1980 yılında dedenin en büyük torunu aynı zamanda şuanda da şirket kurucumuz ve müdürümüz Veysi Osmanoğlu dede mesleğini fırsata çevirmek ister. Kaşar peyniri ustalığını öğrenip kendi hayvanlarının sütünden peynir üreticiliğine başlar. İlk olarak ürettiği peynirleri Ardahan'ın Göle ilçesindeki bakkalara satış yapar. Ama bu yeterli değildir hedefi büyümek ve bu özel peyniri tüm Türkiye'ye ulaştırmaktır. Köyde hayvancılıkla uğraşan komşularının sütlerini almaya ve üretim kapasitesini arttırmaya başlar. Başta evinin bir bölümünde yaptığı üretim ileride büyük bir tesise dönüşecektir.

Bakkallarda bıçak altı olarak satılan peynirler markalaşma yolunda ilk adımları atar ve V. O. markalı ilk ürünlerini üretmeye başlar. Giderek büyüyen firma hayvan sayısını arttırı ve köyümüzün ismi olan Yanatlı markasına dönüşür. Artık tescilli bir marka olan Yanatlı Süt üretiminin büyük bir kısmını kendi köyünde ürettiği ve satın aldığı eşsiz lezzetteki sütlerden yapmaktadır.

Kendi ürünlerini kendisi satmaya başlayan Yanatlı Süt ilk mağazasını Ardahan merkezde açar, yeni kurumsal kimliği, ambalajları ve ürün çeşitliliği ile büyük ilgi görür ve ikinci şubesini açar. Ürettiği ürünlerin lezzetinin ünü il sınırlarının dışına çıkar ve ülkenin çeşitli yerlerinden siparişler almaya başlar. Bu ihtiyacı karşılamak için kurduğu web sitesi www.yanatlisut.com ile tüm Türkiye'ye Ardahan'ın bir birinden özel ürünlerini ulaştırır.