Posof Fasülyesi (1 Kg)

Posof Fasülyesi (1 Kg)

Posof kuru fasülyesi yüksek kalibrasyonludur

150,00TL

Doğal ve ilaçsız olarak üretilen kuru fasülyemiz lezzetli ve kolay pişen türdendir.

Posof Kuru Fasülyesi

Türkiye'nin ilaçsız tarım yapılan ender bölgelerinden biri olan Posof'da yetiştirilen çok özel yüksek kalibrasyonlu bir üründür. Posof kuru fasülyesi kabuk atmaz, erimez lezzetli ve kolay pişer.


Posof Nedir? Posof Kuru Fasülyesi Özellikleri Nedir?

Posof, Türkiye - Gürcistan sınırında yer alan, Ardahan iline bağlı bir ilçedir. Posof denildiği zaman bilenlerin aklına ilk olarak Posof Kuru Fasulyesi, yerel ismi ile Lobia gelmektedir.

Coğrafi işareti olan ve pişirildiği zaman irileşen Posof Kuru Fasulyesi, eşsiz tadını hem bölgenin mikro-iklimine hem de ürünlerin ekimden toplanmasına kadar geçen süreçte gübre ve ilaç kullanılmamasına borçludur.

Bu lezzetlerden vazgeçemeyeceksiniz

Posof Fasülyesi (1 Kg) ürününü alan müşterilerimiz başka hangi ürünleri alıyor?

En çok sipariş edilen ürünlerimiz arasında şunu gördük. Posof Fasülyesi (1 Kg) ürünümüzü satın alan müşterilerimiz aşağıdaki ürünleride beğenerek satın alıyor. Sizin damak tadınıza da güveniyor ve bu ürünleri beğeneceğinizi umuyoruz.

× Bu ürüne Ardahan ürünü, kurufasülye, kuru fasülye, Posof fasülyesi, fasülye, ilaçsız tarım, posof kuru fasülye kelimelerini arayarak daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Özlediğiniz doğal lezzetler burada!

Yanatlı Köyü’nün yüksek rakımlı doğasında geleneksel yöntemlerle hazırladığımız lezzetler

Yanatlı Süt Ürünleri olarak kendi büyük baş hayvanlarımızdan ve diğer köylerimizde bulunan çiftçilerden topladığımız sütleri modern tesislerimizde dedemizden miras kalan geleneksel yöntemler ile işliyoruz. Geleneksel yöntemlere teknolojiyi katarak tadına doyamayacağınız %100 doğal kaşar peyniri ve yöresel ürünler üretiyoruz. Farklı lezzetleri ile sizi çocukluğunuza götüreceğimize inanıyoruz. Ardahan Kaşar Peyniri , Ardahan Balı , Ardahan Tereyağı ve diğer Ardahan Yöresel Ürünleri bir tık uzağınızda.

Kolay Sipariş Verirsiniz
Doğal ve Taze Göndeririz
Afiyetle Yersiniz

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Güvenli Ödeme
Tüm hakları saklıdır © 2023 Osmanoğlu Süt Ürünleri Ltd. Şti.
Web sitemizde bulunan hiç bir yazılı ve görsel materyalin izinli / izinsiz kullanımı yasaktır.
Web Tasarım