Köy Tipi Beyaz Peynir (1800 G)

Köy Tipi Beyaz Peynir (1800 G)

Özlediğiniz doğal köy lezzetlerinden Köy Tipi Beyaz Peynir

290,00TL

Kahvaltılarda tüketebileceğiniz çok lezzetli bir peynir türüdür. En az 60 gün soğuk hava deposunda olgunlaşma süresinden sonra satışa sunulmaktadır. İnek sütünden yapılan tam yağlı yumuşak lokum kıvamında bir peynirdir. Tuz oranı düşüktür.

Tipi Beyaz Peynir

Kahvaltılarda tüketebileceğiniz çok lezzetli bir peynir türüdür. En az 60 gün soğuk hava deposunda olgunlaşma süresinden sonra satışa sunulmaktadır. İnek sütünden yapılan tam yağlı yumuşak lokum kıvamında bir peynirdir. Tuz oranı düşüktür. Sağlığa yararları açısından Köy tipi beyaz peynir daha fazla tercih edilmektedir

Köy Tipi Beyaz Peynirin Faydaları Nelerdir?

Köy tipi beyaz peynir içeriğinde bulunan yüksek besin değerleri sebebiyle sağlık için önemli bir rol taşıyor. Doğal yollarla yapılan katkısız peynir grubunda olan Yanatlı Köy Tipi Beyaz Peynir içeriğinde bol miktarda vitamin ve minareleri bulunduruyor. Özelliklere kemik sağlığının korunmasında, diş sağlığında ve diş çürüklerinin engellenmesinde, kanserin önlenmesinde, içerdiği vitaminler ile beyin ve aynı zamanda zihin sağlığının korunmasında peynir önemli bir yer taşıyor. Peynir içeriğinde D, E, K, C, A vitaminlerini bulunduruyor. Özellikle A vitamini açısından oldukça önemli bir besin rolü oynuyor. Organizmanın sağlığı açısından oldukça önemli olan B12 ve B6 vitaminleri de köy tipi beyaz peynir çeşitlerinde bulunuyor.

Köy Tipi Peyniri Saklama Koşulları

  • Peynirler mutlaka buzdolabında 2 ile 4 derece arasında muhafaza edilmelidir. Salamura peynirler grubunda yer alan Köy Tipi beyaz peynir salamura halinde alınmışsa salamura suyunun içinde muhafaza edilmelidir. Böylece peynirin olgunlaşma süreci de devam eder.
  • Orijinal ambalajından çıkarılan peynirler ortam koşullarına maruz kaldıkları için hava, rutubet, sıcaklık ve ortamdaki mikroorganizmaların etkisi ile bozulmaları hızlanır. Peynirleri dilimlemek de bozulmalarını hızlandırır.
  • Derin dondurucuda peynirler muhafaza edilmemelidir çünkü derin dondurucu peynirin yapısal özelliklerini olumsuz etkiler.

Bu lezzetlerden vazgeçemeyeceksiniz

Köy Tipi Beyaz Peynir (1800 G) ürününü alan müşterilerimiz başka hangi ürünleri alıyor?

En çok sipariş edilen ürünlerimiz arasında şunu gördük. Köy Tipi Beyaz Peynir (1800 G) ürünümüzü satın alan müşterilerimiz aşağıdaki ürünleride beğenerek satın alıyor. Sizin damak tadınıza da güveniyor ve bu ürünleri beğeneceğinizi umuyoruz.

× Bu ürüne köy peyniri, beyaz peynir, köy tipi peynir, ardahan peyniri kelimelerini arayarak daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Özlediğiniz doğal lezzetler burada!

Yanatlı Köyü’nün yüksek rakımlı doğasında geleneksel yöntemlerle hazırladığımız lezzetler

Yanatlı Süt Ürünleri olarak kendi büyük baş hayvanlarımızdan ve diğer köylerimizde bulunan çiftçilerden topladığımız sütleri modern tesislerimizde dedemizden miras kalan geleneksel yöntemler ile işliyoruz. Geleneksel yöntemlere teknolojiyi katarak tadına doyamayacağınız %100 doğal kaşar peyniri ve yöresel ürünler üretiyoruz. Farklı lezzetleri ile sizi çocukluğunuza götüreceğimize inanıyoruz. Ardahan Kaşar Peyniri , Ardahan Balı , Ardahan Tereyağı ve diğer Ardahan Yöresel Ürünleri bir tık uzağınızda.

Kolay Sipariş Verirsiniz
Doğal ve Taze Göndeririz
Afiyetle Yersiniz

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Güvenli Ödeme
Tüm hakları saklıdır © 2023 Osmanoğlu Süt Ürünleri Ltd. Şti.
Web sitemizde bulunan hiç bir yazılı ve görsel materyalin izinli / izinsiz kullanımı yasaktır.
Web Tasarım